Obavijesti

Preuzimanje svjedodžbi i potvrda o položenim ispitima državne mature – ljetni rok 2022.

Svjedodžbu i potvrdu o položenim ispitima državne mature maturanti mogu preuzeti u srijedu, 20. srpnja 2022., u kinodvorani (soba 314) i u učionici 316 prema dole navedenom rasporedu.

Maturanti koji ne dođu preuzeti svoju  svjedodžbu i potvrdu o položenim ispitima državne mature taj dan, mogu ih preuzeti u učeničkoj referadi, u vrijeme rada sa strankama, od 09:00 do 12:00  do 22. srpnja 2022.. Nakon tog datuma,  svjedodžbe i potvrde moći će podignuti u učeničkoj referadi od 22. kolovoza 2022., u vrijeme rada sa strankama, od 09,00 do 12,00

Svjedodžbu i potvrdu o položenim ispitima državne mature mogu preuzeti maturanti uz predočenje osobne iskaznice, njihovi roditelji uz predočenje osobne iskaznice  i osobe koje imaju punomoć maturanta ovjerenu kod javnog bilježnika uz predočenje osobne karte. Ako maturanti preuzimaju svoju svjedodžbu i potvrdu od svog razrednika onda ne moraju predočiti osobnu iskaznicu.

Raspored preuzimanja maturalnih svjedodžbi:

Soba 314   Soba 316
4. a 08:30  

4.j

4. b 09:00  

4.g

4. c 09:30  

4.h

4. d 10:00  

4. e

                                                                     

4. i

prof. Ljerka Jurić

09:00 Soba 317
4. f

prof. Stela Munjić Vlahović

09:30 Soba 317

 

Za učenike koji na ljetnom roku u sustavu imaju evidentiran Neopravdani izostanak za neki od prijavljenih ispita ne može se ispisati svjedodžba ili potvrda o položenim ispitima sve dok zaduženje zbog neopravdanog izostanka nije podmireno. Učenicima su na njihovim stranicama u sustavu pod poveznicom Moji podaci/Zaduženja i uplate vidljivi zaduženja i podaci za uplatu.

Škola ne može ovjeriti kopije svjedodžbi i potvrda niti može ponovo izdavati izgubljene dokumente. U tom se slučaju učenici trebaju obratiti Centru putem e-pošte na adresu dokumenti.dm@ncvvo.hr 

Čestitamo vam na ostvarenom uspjehu na maturi i upisu na željeni fakultet!