DogađanjaObavijesti

Posjet izložbi Priče o austrijskim brendovima u Tehničkom muzeju

Učenici trećih i četvrtih razreda X. gimnazije Ivan Supek, su u okviru nastave njemačkog jezika, zajedno sa svojom profesoricom, Marinom Šokčević, 12.5. 2022. posjetili izložbu Priče o austrijskim brendovima u Tehničkom muzeju Nikola Tesla. Izložba je organizirana u okviru inicijative ReFocus Austrija. Otvorena je od 5.5.2022 do 15.6.2022. i predstavlja 24 austrijska prepoznatljiva brenda. Brendovi su predstavljeni kroz priče o njihovom nastanku i mijenjanju kroz godine u kojima su postajali poznati i prepoznati širom svijeta. Neki od tih brendova opstali su već dugi niz godina bez obzira na veliku konkurenciju.

Učenicima se svidjela izložba. Ona na jednostavan i zanimljiv način prikazuje važnost brendova i njihov utjecaj na ljude u prošlosti i danas.

Zita Novosel, 4.f