Provjera poznavanja engleskog jezika za upis u dvojezični program – OBAVIJEST

Provjera znanja iz engleskog jezika za upis u program opće i prirodoslovno-matematičke gimnazije sa skupinom predmeta na engleskom jeziku održat će se u ponedjeljak 13. srpnja 2020. godine u 12.00 sati i trajat će 60 minuta.

Ispitu mogu pristupiti učenici koji imaju 74 boda i više te koji su prijavljeni u sustavu NISpuSŠ na stranici upisi.hr.

Uspješno položen ispit je uvjet za upis u program dvojezične nastave.

Važne upute i informacije

Učenici moraju doći u školu u 11.30 sati te će tada vidjeti u kojoj će učionici pisati ispit. Ispiti će se održati  u prostorijama na trećem katu, na prvom katu i u suterenu.

Mole se roditelji učenika da doprate učenike do ulaza škole te da ne ulaze u školu kako bi se izbjegle gužve te kako bismo se svi mogli što uspješnije pridržavati epidemioloških mjera.

Učenici moraju OBAVEZNO ponijeti identifikacijsku ispravu s fotografijom (osobna iskaznica, putovnica ili pokaz) i kemijsku olovku plave ili crne boje.

Pri ulazu u ispitnu prostoriju potrebno je predati mobitel dežurnom nastavniku.

Privremeni rezultati objavit će se pod zaporkama na web stranici škole i na oglasnoj ploči u 18 sati.

Žalbe će se održati od 18.15 do 18.45 sati. Naknadno će se navesti prostorija.

Konačni rezultati objavit će se pod zaporkama od 19 sati na web stranici škole i na oglasnoj ploči.