Obavijesti

Poziv studenata psihologije maturantima

Dragi maturanti,
polaganje državne mature i upis na fakultet stresno je razdoblje u životu svake mlade osobe. Suočeni ste s velikim promjenama i ne znate što očekivati. Upravu zato mi, studenti psihologije Filozofskog fakulteta u Zagrebu, želimo pomoći i pružiti što više informacija o samom studiju. 🙂

Ako vas zanima kako je to studirati psihologiju, što vas očekuje ako se odlučite za FFZG, kako izgleda studentski život ili bilo što drugo, zapratite nas na instagramu @psihozij gdje ćemo ovaj četvrtak (28.5.) održati Q&A! Na vaša pitanja odgovarat će sami studenti, a odgovore ćemo objaviti na Instagram storyjima.

Svima želimo puno sreće u nadolazećim mjesecima! 🍀
Klub studenata psihologije STUP

instagram.com/psihozij
facebook.com/kspSTUP