Obavijesti

Pismo učenicima i roditeljima

Poštovani učenici, roditelji, djelatnici i prijatelji škole,

nadam se da smo se svi malo oporavili od nemilih događaja koji su nas snašli. Suosjećam sa svima kojima su stradali stanovi, kuće i privremeno su izmješteni iz svojih domova, koji ne mogu na Internet i zabrinuti su zbog nemogućnosti praćenja nastave… Toplo vas pozdravljam i želim ohrabriti bar malo ovako na daljinu.  Ako je moguće, budite u kontaktu (telefonom) sa svojim razrednicima,  s učenicima iz razreda, proći će i ova neugoda i opasnost.  Vjerujte da je svaki problem jedan izazov i uz dobru volju, uvijek postoji rješenje.

Zahvaljujem  na  brizi koju ste pokazali u komunikaciji s razrednicima i djelatnicima škole vezano uz stanje naše zgrade. Zato želim sa svima podijeliti jednu dobru vijest:

Jučer je bio statičar i utvrdio da je zgrada konstrukcijski sigurna, infrastruktura nije stradala, potrebni su popravci. Eto, naša nas školica čeka! Opet će zvonki đački smijeh odzvanjati njenim dugim hodnicima, a do tada veliki pozdrav svima!

                                                                                                                                             Ravnateljica

                                                                                                                                             Željka Frković