DogađanjaObavijesti

Projekt „Škola za klimu“

Društvo za oblikovanje održivog razvoja u partnerstvu s našom školom započelo je s provedbom projekta „Škola za klimu“.Opći cilj projekta jest pridonijeti informiranosti učenika o klimatskim promjenama, njihovim uzrocima te načinima ublažavanja i prilagodbe, a financira se sredstvima Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva.

Jedan od najvažnijih rezultata ovog projekta je Priručnik za učenike „Klima je i naš izbor“ u kojem se nalaze korisne i zanimljive informacije o klimatskim promjenama, koja je dostupna u tiskanome i elektroničkom formatu, te Priručnik za nastavnike „Kako podučavati o klimi i klimatskim promjenama?“, koji će biti dostupan u elektroničkom formatu.

 
Više o projektu možete pogledati na poveznici.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *