Koncerti “Grlim te glazbom”

Povodom Dana Ivana Supeka održana su dva koncerta „Grlim te glazbom“ u organizaciji prof. Marije Cestarić i na njima su nastupili mnogi talentirani učenici naše škole. Dio učenika mentorirala je prof. Alma Zubović. Koncert se održao u dva termina kako bi učenici obiju smjena mogli prisustvovati. Prvi je koncert bio 27. travnja 2022., a drugi 4. svibnja 2022. Najbolje točke prema izboru žirija s prvog koncerta predstavile su se i na svečanosti povodom Dana Ivana Supeka održanoj 28. travnja 2022. kada su predstavljeni radovi učenika naše škole. Tada su, također, pohvaljeni naši najuspješniji učenici koji su ostvarili zavidne rezultate na međunarodnim i državnim natjecanjima.

Ideja za naslov koncerata “Grlim te glazbom” proizlazi iz projekta „Wellbeing – mentalna, fizička i socijalna dobrobit”, koji se pod vodstvom profesorice Marije Cestarić provodi ove šk. god. u našoj školi. Projekt se sastoji od više aktivnosti, a koncerti “Grlim te glazbom” samo su jedna od njih. Cilj tih koncerata bio je, između ostalog, osvijestiti kod učenika pozitivan utjecaj glazbe na čovjeka.

Dio fotografija s koncerata možete pogledati ovdje.