DogađanjaObavijesti

Održani Božićni koncerti u Desetoj

U našoj su školi 17. i 20. prosinca 2021. od 18:00h održani Božićni koncerti učenika. Zbog epidemioloških su mjera učenici koji pohađaju Skupno muziciranje, sviraju u bendovima ili pjevaju u Zboru X. gimnazije “Ivan Supek” pod mentorstvom prof. Marije Cestarić, nastupali pred manjom publikom nego inače, ali uz prijenos koncerata online.

Koncerti su božićni prije svega zbog vremena njihova održavanja, a program je maksimalno prilagođen željama učenika koji su na njima nastupali, kojima je bilo drago da u ovo pandemijsko vrijeme ipak imaju priliku pokazati na čemu su vrijedno radili u prvom polugodištu.

Za one koji nisu mogli slušati koncerte uživo, dostupne su i snimke na školskom YouTube kanalu: Božićni koncert 2021. – YouTube.