Potvrde o školovanju

Potvrde o školovanju moguće je izdati:

Putem aplikacije na WEB adresi: https://potvrde.skole.hr.
Potvrdu mogu izraditi učenici ili roditelji.
Učenici se u aplikaciju mogu prijaviti sa svojim AAI@EduHr podacima (korisničko ime i lozinka iz HUSO sustava) i generirati potvrdu o školovanju.
Roditelji se mogu u aplikaciju prijaviti koristeći neku od vjerodajnica iz sustava e-Građani (najmanja sigurnosna razina 3).
Nakon prijave u sustav, u padajućem izborniku moguće je izabrati svrhu potvrde. Izdane potvrde u potpunosti zamjenjuju potvrdu iz škole, pa više nije nužno dolaziti po potvrdu u učeničku referadu.
Aplikacija dohvaća podatke o učeniku iz e-Matice i na temelju tih podataka generira potvrdu.

2. Popuniti obrazac potvrde i isti poslati na mail: katarina.kovacevic@skole.hr ili danijela.vukic@skole.hr. Ispunjeni obrazac nakon ovjere vratit ćemo na mail adresu s koje je obrazac poslan.

Obrazac potvrde:

Preuzmi (DOCX, 14KB)

3. Učenik osobno u učeničkoj referadi

S obzirom na epidemiološke mjere preporuča se da se sva komunikacija tijekom razdoblja održavanja nastave na daljinu i zimskog odmora učenika obavlja putem adresa službene elektroničke pošte objavljenim na web stranici naše škole.