ObavijestiObavijesti roditeljima

Poliklinika za zaštitu djece i mladih Grada Zagreba – upitnik

Dragi svi,

Poliklinika za zaštitu djece i mladih Grada Zagreba odlučila je u svrhu pružanja još kvalitetnije stručne pomoći provesti istraživanje o mentalnom zdravlju za vrijeme trajanja pandemije COVID-19, odnosno koronavirusa. Istraživanje je namijenjeno svima, a njegovim ispunjavanjem ćete nam omogućiti da bolje razumijemo stanje građana i dodatno unaprijedimo kvalitetu pružanja usluga u novonastaloj situaciji.

Rezultati ovog istraživanja pružit će nam uvid u vrijedne informacije koje će nam koristiti u nastavku našeg rada u čijem je središtu upravo dobrobit i psihičko blagostanje djece, ali i njihovih obitelji. Istovremeno ćete i na 15 – 20 minuta odmaknuti misli od raznih provjerenih i neprovjerenih informacija, natpisa i “crnih” statisitka vezanih uz aktualno stanje u državi i svijetu. Dijeljenjem svojih iskustava pomoći ćete nam da vas na najbolji mogući način podržimo.

Hvala Vam!

Poveznica na online upitnik:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdWbCNNHp2oINP3GFQuAHJ-uQ9MhrADWh0NdVePGBLocutP7w/viewform

Za sve informacije ili podršku možete se bez ustručavanja javiti na mail: kresimir.prijatelj@poliklinika-djeca.hr 

Više korisnih tekstova, brošura i besplatnih edukativnih materijala možete pronaći na poveznici: www.poliklinika-djeca.hr