Obavijesti

Cambridge ispiti rok Svibanj/Lipanj 2020.

 
 
Dragi učenici i roditelji,
 
Cambridge ispiti za rok Svibanj/Lipanj 2020. su otkazani.
 
Cambridge Assessment International Education nudi mogućnost da škole samostalno ocjene učenike prema uvjetima koji za sada još nisu poznati. Ta opcija je bitna za učenike kojima su Cambridge ispiti jedini oblik vrednovanja i jedine ocjene u srednjoškolskom obrazovanju što nije slučaj za našu školu.
 
Cambridge tim naše škole mišljenja je da bilo najbolje sve ispite odgoditi za rok Listopad/Studeni 2020.
Učenici koji ne žele odgoditi ispite mogu podnijeti zamolbu za povrat uplaćenih sredstava s naznačenim brojem bankovnog računa i potvrdom o uplati na e-mail ispitne koordinatorice Marije Roth, marija.roth@skole hr do 15 travnja 2020.
 
Više informacija možete pročitati na poveznici: