ObavijestiObavijesti roditeljima

Organizacija nastave na daljinu

Poštovani učenici, nastava se od ponedjeljka ne održava u školi nego u virtualnim učionicama.
Da biste pristupili virtualnim učionicama morate se prijaviti na Office 365 za škole svojim AAI@edu korisničkim podacima. Kad se prijavite na stranicu potrebno je odabrati alat Microsoft Teams (upute za korištenje). Učenici koji se ne mogu prijaviti moraju se javiti razredniku i od razrednika će na mail adresu dobiti poveznicu za prijavu.

Sve daljnje obavijesti možete pronaći na web stranici škole.

Nastava će se odvijati prema vašem normalnom rasporedu, to znači da će 2. turnus imati nastavu idući tjedan ujutro, svaki razred prema svom rasporedu, a 1. turnus poslije podne prema svom rasporedu. Ako Ministarstvo donese drugačiju odluku, obavijestit ćemo vas putem web stranice škole.

Odgodu nastave u učionicama ne treba shvatiti kao odgodu učeničkih obveza. Molimo Vas da pratite naše upute i marljivo učite, kako bi ova privremena situacija što manje poremetila redoviti tijek školovanja.

Budite u kontaktu sa svojim razrednicima. Probleme i nedoumice koji se pojave rješavati ćemo ovisno o okolnostima pa molimo za strpljivost.

U želji da što prije škola opet odzvanja vašim smijehom i glasovima pozdrav do slijedećeg susreta!