Događanja

Tradicionalni stolnoteniski turnir

Tradicionalni stolnoteniski turnir za naše učenike odigran je u srijedu 29.01. i četvrtak 30.01. u organizaciji aktiva TZK -e. Nakon mnogo neizvjesnih mečeva u kategorijama: mladići pojedinačno, djevojke pojedinačno i parovi postignuti su slijedeći rezultati:

PAROVI

1. ŠIMPRAGA – HLUPIĆ
2. MARJANOVIĆ – VIDONI
3. BRLEČIĆ – PARLOV
3. BELOŠEVIĆ – NOVOSELAC

DJEVOJKE POJEDINAČNO:

1. PETREKOVIĆ
2. NOVOSEL
3. KRZNAR
3. MUTAPČIĆ

MLADIĆI POJEDINAČNO:

1. DAMJANOVIĆ
2. MARJANOVIĆ
3. PEREŽA
3. HLUPIĆ

Čestitamo svima koji su nastupili, a posebno osvajačima medalja i pehara. Zahvaljujemo se i svim učenicima koji su sudjelovali u organizaciji turnira, prigodnog domijenka te profesorima koji su imali razumijevanje za izostanke učenika sa nastave.

                                                                                             Aktiv TZK -e.