NatjecanjaObavijesti

Školsko natjecanje iz povijesti 2019./2020.

Obavijest  Srednjim školama Grada Zagreba

Obavještavamo vas da su tijeku prijave za provedbu  Školskog natjecanja iz povijesti 2019./2020.

Prema uputama AZOO, srednje škole koje se žele natjecati na školskoj razini dužne su se prije natjecanja  prijaviti Županijskom povjerenstvu. Na sastanku Županijskog povjerenstva donesena je odluka da se prijave primaju do 31. siječnja 2020.

Prijaviti se možete e-mailom na adresu skola@Xgimnazija.hr (cc dajana.gacina@skole.hr) ili poštom na adresu  X. gimnazija „Ivan Supek“, Klaićeva 7. Županijsko će povjerenstvo proslijediti ispitne materijale samo onim školama koje su se prijavile za natjecanje na školskoj razini. U prijavi navedite ime osobe koja je zadužena za provedbu natjecanja i tajnost testova i e-mail adresu na koju će vam biti poslani testovi.

Prijavljenim školama ispiti za školsko natjecanje biti će poslani e-mail poštom na adrese koje su napisali u svojoj prijavi najkasnije do 04. veljače 2020.,  do 14 sati.