Povrat sredstava učenicima koji koriste prijevoz Samoborček EU grupa d.o.o. za razdoblje studeni – prosinac 2019.

Mole se svi učenici koji ostvaruju pravo na povrat sredstava da najkasnije do 6. prosinca 2019., u učeničku referadu dostave:
– popunjen obrazac za povrat sredstava za razdoblje studeni – prosinac 2019.,
– privolu (suglasnost) roditelja (samo za one koji prvi puta predaju u ovoj školskoj godini),
– preslike markica za studeni i prosinac,
– preslike mjesečne pokazne karte (iskaznice) iz koje je vidljiva fotografija i relacija prijevoza,
– presliku potvrde o IBAN-u i dokaz o OIB-u roditelja/staratelja/učenika ako je došlo do izmjena.
Napominjemo da se markice za prosinac mogu kupiti već od 25. studenog 2019.
Obrazac za povrat i privole za roditelje možete pronaći u nastavku obavijesti i ispred učeničke referade.
Nakon navedenog datuma možete dostaviti zahtjev za povrat samo ukoliko postoje opravdani razlozi za navedeno odnosno dugotrajni opravdani izostanak učenika iz škole (npr. bolest učenika) zbog kojeg nije mogao donijeti potrebnu dokumentaciju.

Obrazac za povrat sredstava

Preuzmi (PDF, 657KB)