Natječaji i javni pozivi

OBAVIJEST KANDIDATIMA natječaja za radna mjesta od 1. listopada 2019.

OBAVIJEST KANDIDATIMA  prijavljenih na natječaj za popunjavanje radnog mjesta nastavnika/ce MATEMATIKE I FIZIKE (na neodređeno, puno radno vrijeme i na određeno, puno radno vrijeme do 31. kolovoza 2020. godine) I MATEMATIKE I INFORMATIKE (na neodređeno, puno radno vrijeme i na određeno, puno radno vrijeme do 31. kolovoza 2020. godine)

Preuzmi (PDF, 125KB)

OBAVIJEST KANDIDATIMA  prijavljenih na natječaj za popunjavanje radnog mjesta nastavnika/ce MATEMATIKE (na određeno, nepuno radno vrijeme do 31. kolovoza 2020. godine i na određeno, puno radno vrijeme do povratka radnica s porodnog dopusta-2 izvršitelja)

Preuzmi (PDF, 124KB)

OBAVIJEST KANDIDATIMA prijavljenih na natječaj za popunjavanje radnog mjesta nastavnika/ce BIOLOGIJE

Preuzmi (PDF, 124KB)

OBAVIJEST KANDIDATIMA prijavljenih na natječaj za popunjavanje radnog mjesta nastavnika/ce GEOGRAFIJE

Preuzmi (PDF, 125KB)

OBAVIJEST KANDIDATIMA prijavljenih na natječaj za popunjavanje radnog mjesta nastavnika/ce GLAZBENE UMJETNOSTI

Preuzmi (PDF, 124KB)

OBAVIJEST KANDIDATIMA prijavljenih na natječaj za popunjavanje radnog mjesta nastavnika/ce HRVATSKOGA JEZIKA (na određeno, puno radno vrijeme do povratka radnice s porodnog dopusta i na određeno, nepuno radno vrijeme do 31. kolovoza 2020. godine)

Preuzmi (PDF, 125KB)

OBAVIJEST KANDIDATIMA prijavljenih na natječaj za popunjavanje radnog mjesta STRUČNOG SURADNIKA-KNJIŽNIČARA

Preuzmi (PDF, 124KB)

OBAVIJEST KANDIDATIMA prijavljenih na natječaj za popunjavanje radnog mjesta nastavnika/ce LIKOVNE UMJETNOSTI

Preuzmi (PDF, 123KB)

OBAVIJEST KANDIDATIMA prijavljenih na natječaj za popunjavanje radnog mjesta nastavnika/ce POVIJESTI

Preuzmi (PDF, 123KB)

OBAVIJEST KANDIDATIMA prijavljenih na natječaj za popunjavanje radnog mjesta ADMINISTRATIVNI REFERENT

Preuzmi (PDF, 141KB)

OBAVIJEST KANDIDATIMA prijavljenih na natječaj za popunjavanje radnog mjesta nastavnika/ce ETIKE

Preuzmi (PDF, 141KB)