Obavijesti

Konferencija “Suradničko učenje”

Pozivamo vas na konferenciju “Suradničko učenje” koja će biti održana 3.6.2019. u prostoru naše škole. Na konferenciji će biti diseminirani ishodi učenja koje su naši nastavnici stekli u sklopu Erasmus+ projekta “Suradničko učenje” koji je odobren od Agencije za mobilnost i programe Europske unije te financiran od strane Europske komisije.

Skup je namijenjen odgojno-obrazovnim djelatnicima – učiteljima, nastavnicima, odgojiteljima, stručnim suradnicima i ravnateljima.Predavači će kroz kratka predavanja istaknuti važnost suradničkog učenje i među nastavnicima i među učenicima.

Predavači su dr. sc. Zrinka Ristić Dedić, dr. sc. Petar Bezinović, dr. sc. Alma Zubović, Željka Frković, Josip Kličinović, Marija Roth, Silva Crnić, Jelena Crnek i Nikolina Talargić.

Prijave su moguće putem EMA ili ettaedu sustava.

 
 
 
 
 
Program konferencije „Suradničko učenje“

Preuzmi (PDF, 171KB)