Natjecanja

LiDraNo 2019.

POZVANI NA ŽUPANIJSKU RAZINU:

LITERARNI RADOVI
Franko Fačini, 4.d razred, Uspomene u vinu; mentorica: Martina Kadić, prof.
Nika Pulig, 4.c razred, Znači li šapat tišinu; mentorica: Ružica Filipović, prof.
Mihaela Helešić, 3.d razred, Ovo nije moj grad; mentorica: Ružica Filipović, prof.

NOVINARSKI RADOVI
Nika Pulig, 4.c razred, Umjetnost je preslika društva (intervju); mentorica: Ružica Filipović, prof.
Mihaela Helešić, 3.d razred, Vandalizam ili umjetnost (komentar); mentorica: Ružica Filipović, prof.

DRAMSKA SKUPINA:
Od naših natjecatelja prijavljenih za ovogodišnji LiDraNo prelazak na županijsku razinu Smotre ostvarila je dramska skupina s dramom Preobrazba (glumci: Lucija Cindrić,4.j, Ana Lena Ćibarić, 4.j, Katarina Klarić, 3.j, Arna Grabar,3.g, Ernest Belošević, 3.g, Karla Nuić, 3.g, Gregor Čavlović 3.g, Elena Čejka, 3.g, Damjen Ivetta 3.g i Dora Kurobasa 3.h,uz tehničku podršku Zoe Horvat, 3.h i Ane Crnolatec, 3.j).
Mentorica je profesorica Andrea Kosović, prof.

U kategoriji POJEDINAČNIH SCENSKIH NASTUPA prelazak na županijsku razinu ostvarili su učenici :
Lucija Cindrić, 4.j – Živko Prodanović:Ona (monolog) ; mentor: Andrea Kosović, prof.
Ana Lena Ćibarić, 4.j – Miroslav Krleža : U agoniji (monolog) ; mentor: Andrea Kosović, prof.
Elena Čejka , 3.g – Miroslav Krleža : Vučjak (monolog) ; mentor : Andrea Kosović, prof.
Arna Grabar, 3.g – Christopher Durang : Za umrijet od smijeha ( monolog) ; mentor: Andrea Kosović, prof.

ČESTITAMO SVIM UČENICIMA I NJIHOVIM MENTORIMA !